Bardakta Mısır Bayiliği İşi ile Kazanın !

3rgin 4 Mart 2017 1 Yorum
bardakta-misir

Siz de bardakta mısır bayiliği ile para kazanmak istiyor ve mısır işi ne kadar kazandırır arkadaş diye içinizden geçiriyor olabilirsiniz. Biz de bu sorulara çözüm aradık.

Teknolojinin gelişimi ile birlikte her alan da oldukça fazla pratik ürünler oluşmaya başlamıştır ve bu yenilenen pratiklikler sayesinde de ek iş fikirleri da bizler için en güzel kazançlar sağlayan bir hale gelmektedir. Web sayfamız üzerinden gençlerimiz ekonomisine destek sağlayacak birçok yeni ek iş fikirleri öğrenmekte ve bu bilgiler doğrultusun da sizler de oldukça iyi bir lüx yaşam tarzını oluşturabileceksiniz.

Bardakta mısır keyfi son zamanlar da oldukça fazla sevilen ve özellikle de sahil kenarların da yaz ayları ve kış ayların da sürekli olarak işleyebilecek bir alternatif gelir kapısıdır. Bu gelir kapısı sayesin de sizler de kazançlarınızı sağlayabileceksiniz ve kendinize bu konu da birçok yenilikler sergileyerek ek iş fırsatına sahip olmuş olacaksınız.

 • Peki bardakta mısır nasıl hazırlanır ?
 • Bardakta mısır işi maliyeti ne kadar ?
 • Bardakta mısır işi standı, araba fiyatı nedir ?
 • Bardakta mısır işi bayilik veren firmalar neler ?
 • Ne gibi malzemeler gerekir bir inceleyelim.

Bardakta mısır tanelenmiş ve önceden pişirilerek dondurulmuş bir mısırdır bu yüzden pişme derdi gibi bir işlem olmadığı için çok kısa süre içerisin de hazır olmaktadır. Bardakta mısır arabasını internet üzerinden bulabilirsiniz ve ortalama dört yüz beş yüz TL gibi bir rakama kendinize ait bir bardakta mısır arabası oluşturursunuz.

Belediyelerin sizlere sunmuş olduğu eğlence alanları ve sokakların bazı noktalarını kiralayarak mısır arabanızı buraya koyabilirsiniz. Bu esnada en çok dikkat etmeniz gereken ise bulunduğunuz yer de elektrik alma imkânına sahip olmanızdır eğer ki elektrik yoksa tüplü bardakta mısır arabası almalısınız ve böylelikle tüple suyu kanatabilirsiniz.

Termostatlı olan bu sistem ısıyı derecelendirmektedir ve ortalama 70 derece bir ısı da mısırları sıcak tutmaktadır. Zaten mısırlar önceden piştiği için sizler sadece dondurulmuş mısırı ısıtıyorsunuz ve bardaklara katarak müşterilerinize sunuyoruz.

Bardakta Mısır İşi Ne Kadar Kazandırır ?

Bir bardak mısır ortalama 2 TL üzerinden satılmaktadır ve toptan alacağınız mısırın kilosu ise 5 TL olmaktadır. Köpük bardak kaşık margarin tuz ve baharatlarla birlikte bir bardak mısırın sizlere ortalama maliyeti 50 kuruş olmakta ve bir bardak mısırdan 1.50 TL gibi bir kar oranı elde edebilmektesiniz.

Sürümden kazanç sağlayacağınız güzel bir noktada bu mısır tezgâhınızı bulundurursanız günlük ortalama 200 TL gibi bir ciro elde edebilirsiniz ve ayda 6.000 TL eder sizlerin almış olduğu maaşın neredeyse dört katına tekabül etmektedir.

Whatsapp'da Paylaş

1 yorum

 1. hakan ay dedi ki:

  TÜRKİYENİN HER YERİNE 1.KALİTE BARDAKTA MISIR KAPIDA ÖDEME İLE GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ.

  Evde bardakta mısır keyfi için 15 kg bardakta mısır 90 tl at buzluğa istediğin zaman tüket.

  Bardakta mısır satanlar için toptan bardakta mısır 60 kg bardakta mısır 280 tl

  bardakta mısır hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz
  bardakta mısır soslarına ulaşabilirsiniz

  ÜCRETSİZ KARGO VE KÖYLERDE BİLE OLSANIZ DEVAMLI DESTEK İLE SİZE ULAŞMASINI SAĞLAMAKTAYIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir