Bebek Giyim Bayilik Veren Firmalar

bebek-giyim

Son yıllarda popülerliği gittikçe artan firma bayiliklerinin bebek giyim üzerine hizmet veren firmaların da ilgisini çekmesi ile birlikte günümüzde birçok şirketin bebek giyim bayiliği vererek hem girişimcilere destek olma hem de kendi müşteri profillerini genişletme yoluna gittikleri bilinmektedir.

Bu bağlamda çeşitli firmalardan bebek giyim bayiliği almak isteyen girişimcilere bu konuda hizmet veren ünlü bebek giyim firmalarından örnekler verilebilmektedir.

Bebek Giyim Bayilik Veren Firma Listesi

Sizler için sektörde önde gelen firmaları listeledik, eğer gözden kaçırdığımız birşey varsa onu da ekleyebiliriz.

5.10.15 Kids Bayilik Şartları

Bugün Avrupa’nın birçok kesiminde 320’nin üzerinde mağazası ile hizmetlerini sürdüren 5.10.15 Kids, yakında zamanda Türkiye’de bebek giyim bayiliği de vermeye başlamıştır. Yeni doğmuş bebeklerden tutun da 12 yaşına kadar hem kız hem de erkek çocukları için en sevimli ve en şık giyim ürünü gruplarını hazırlayan 5.10.15 Kids, bebek ve çocuk sağlığına hiçbir zararı olmayan özel kumaşları ile büyük beğeni toplamaktadır.

Firma, kendisinden bebek giyim bayiliği almak isteyen müşterilerinden yaklaşık 100 metrekarelik bir iş yeri alanı talep etmektedir. Dünyaca ünlü GoTextiles’in bir kolu olan 5.10.15 Kids, bayilik şartlarında herhangi bir isim hakkı bedeli istememektedir. Eğlenceli konsepti ile dikkat çeken firmadan bayilik hizmetleri almak için resmî web sitesinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden irtibata geçilebilmektedir.

Dastini Bayilik Şartları

‘’Mutlu aileler, mutlu bebekler!’’ konsepti ile 2004 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Dastini, 0-6 yaş grubu bebek ve çocukların her türlü ihtiyacını düşünerek hazırladığı giysi koleksiyonları ile Türkiye’nin en sevilen bebek giyim markalarındandır.

Kalitesini kanıtlamış olan ve daha da büyüyebilmek amacıyla bebek giyim bayiliği vermeye başlayan firmadan bayilik almak isteyenlerin katma değer vergileri de dahil edilecek şekilde yaklaşık 12.500 euro isim hakkı bedelini, 70.000 TL’lik ilk mal bedelini ve 25.000 TL’lik dekorasyon bedelini karşılamaları gerekmektedir.

Ortalama 100 metrekarelik AVM içinde ya da cadde üzerinde konumlandırılacak bir mekân talebi olan firmadan bayilik alabilmek için resmî web sitesindeki ‘’Franchise Formu’’ doldurulabilmektedir.

Zeyland Bayilik Şartları

Hem yeni doğan hem de çocuk giyimi üzerine 0 pamuk ürünleriyle kalitesini ortaya koyan Zeyland, 1970 yılından bu yana anne babalar ile buluşmaya devam etmektedir. Zeyland bebek giyim bayiliği almak isteyen girişimciler, ortalama 100 metrekarelik bir mekân için gereken tüm masrafları da gözden çıkarmak durumundadır.

Metrekareye göre değişebilen yatırım maliyetleri konusunda firmadan daha detaylı bilgi almak isteyenler ise web sitesi üzerinden bunu kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

Karamela Bayilik Şartları

Bebek giyim markalarında öncü firmalardan olan Karamela, cıvıl cıvıl renkleriyle kız ve erkek bebekler için mükemmel kreasyonlar tasarlamaktadır. Günümüzün en popüler markalarından birisi olan bu firmadan bebek giyim bayiliği almak isteyen girişimciler ise en az 75 metrekarelik bir mekâna ve bu mekânında ’u kadar depoya sahip olmak zorundadır.

İsim hakkı bedeli talep etmeyen firma, tüm Türkiye’de mağaza açılabilmesine müsaade etmektedir. Bebek giyim konusunda bayilik almak isteyen girişimciler Karamela’nın web sitesi üzerinden firma ile iletişime geçebilmektedir.

AndyWawa Bayilik Şartları

Sezon sezon çıkardığı ürünleri ile en çok da soğuk kış aylarında sıcacık montlarıyla sevilen AndyWawa, bebek giyim bayiliği almak isteyen girişimcilerine sağladığı kolaylıklar ile bilinmektedir.

Yaklaşık 90 metrekarelik bir mağaza talebi bulunan firma, isim hakkı bedeli istememesiyle de girişimciler için ideal bir seçenek olabilmektedir. AndyWawa’dan bayilik almayı düşünenler, firmanın resmî web sitesindeki iletişim numaraları sayesinde yetkililerle irtibata geçebilmektedir.

Deniz Çocuk Bayilik Şartları

2009 yılından beri bebek ve çocuk giyimde sağlıklı kumaşlardan üretilen kaliteli ürünleriyle yoğun ilgi gören Deniz Çocuk, yerli üretim malları ile milyonlarca ebeveynin hizmetindedir. Deniz Çocuk, bebek giyim bayiliği konusunda bireysel girişimcilere değil, sadece kurumsal firmalara destek veren bayilik veren firmalar arasındadır.

Bayilik için talepte bulunmak isteyen firmalar, markanın sitesinde yer alan destek mailine bu arzularını bildiren bir mail atmaları durumunda, Deniz Çocuk’tan geri dönüş alabilmekte ve bayilik detaylarını öğrenebilmektedir.

Botti Bayilik Şartları

Hem anne hem de bebekler için çok sayıda ürün grubunu bir arada başarıyla sunan Botti, kendisinden bayilik almak isteyen girişimcilerden en az 130 metrekarelik bir mekân talep etmektedir.

Mekân büyüklüğünün yanı sıra bebek giyim bayiliği alacak olan girişimcilerde yeniliklere açıklık olma ve markayı yüceltme gibi arayışları da bulunan firmadan bayilik konusunda ilk görüşme için web sitesinde yer alan bayilik başvuru formunun doldurulması yeterli olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir