Defacto Bayilik Şartları ve Başvurusu 2018-2019

2003 senesinde Türkiye’de açılan Defacto giyim markası, Akdeniz modası ile tüm giyim parçalarını kullanıcılarına sundu. Bugüne dek de modasını bozmayan ve değiştirmeyen firma, markaya özgü denebilecek moda akımı ile kendisine bir kitle oluşturmayı başardı.

Defacto bayiliği almayı düşünen bireyler, markanın tanınması ve kaliteli reklam çalışmaları ile ön planda olan, ülkenin giyim sektöründe en iyi ilk 3 firmasından birisi olarak bilinen DeFacto bayiliği ile kazançlı ve prestijli bir işe sahip olabilirler. Peki bayilik şartları, maliyeti nedir ? Nasıl başvuru yapılır, defacto bayilik başvurusu için aranan şartlar nelerdir ? isterseniz beraber bakalım.

Defacto Bayiliği Almalı Mıyım?

Öncelikle markanın bilinirliği konusunda oldukça iyi bir yerde bulunan ve devamlı şekilde ulusal ve yerel birçok televizyon kanalı içerisinde, medya aracılarında da reklamları verilen bir marka olma özelliği göstermektedir. Bu sebeple de satış gerçekleştirme olanakları oldukça yüksek şekilde devam eder. Bununla birlikte, kurulduğu 2003 senesinden yalnızca 1 sene sonrasında, bir Alman grubu ile yapılan ortak aktiviteler, daha sayılır bir marka olarak kabul edilmesine de fırsat yaratmıştır.

Sunmakta olduğu hazır giyim alanında yer alan parçalar, hem günlük hem de iş hayatı gibi farklı bazı kategoriler için çeşitlilik yaratmaktadır. Bu özelliği de, hazır giyim sektörüne dair birçok farklı alana hitap edebilme fırsatını getirmektedir. Ülke içerisinde her kesime hitap eden tarz ve fiyat alternatifleri sunulmaktadır.

Bu da markanın daha fazla tercih edilmesinde direkt etkilidir. Daha önce lcw bayilik şartları ve koton bayilik şartları konusuna da değinmiştik isterseniz onlara da alternatif göz atabilirsiniz.

Peki Karar Verdim Diyelim. Aranan Şartlar Nelerdir?

DeFacto markasına ait bir bayilik alabilmek için belirli olarak verilen ve internet üzerinden ulaşılabilen şartlar bulunmamaktadır. Firma doğrudan iletişim ile çalışan bir firma özelliği gösterir ve kurumsal olarak kişiye ya da gruplara bilgi sunar. Defacto bayilik şartları ve sağlanan olanaklar, yüz yüze görüşmeler ile sunulmaktadır. Aşağıda belirtilen iletişim bilgileri ile DeFacto bayiliği iletişimi sağlanabilir, bayilik ile ilgili merak edilen her ne varsa kolayca öğrenilebilir. Firmanın güncel iletişim bilgilerini size iletmemizi isterseniz başvuru yap kısmından yorumda bulunabilirsiniz.

Merkez Adres – DeFacto Plaza Ozon Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No.31 34303 Halkalı –Küçükçekmece / İSTANBUL Telefon Numarası: 444 27 15 Çalışma Saatleri: Haftanın 7 günü: 09:00 – 22:00

Defacto Bayilik Maliyeti Nedir?

Aranan şartlarda da olduğu gibi, DeFacto markasına ait bir bayilik açabilmek için gereken maliyet de tamamen bayiinin özelliklerine bağlı olan bir durumdur. Sabit bir ücretten söz etmek mümkün değildir. Bayiinin nerede olacağı, büyüklüğü, işin içerisinde yer alacak kişi sayısı, bayiiliğe dair tüm şartlar maliyeti direkt olarak etkileyecektir. Bu tür detaylar da yine internet üzerinden öğrenilemez. Adresler ve iletişim bilgileri aracılığı ile direkt DeFacto yetkililerine ulaşmak en doğrusu olacaktır.

Ne Kadar Sermaye Gerekir?

Ulusal ve yerel anlamda tanınan bir marka olarak DeFacto firması için bir bayiilik talebi varsa, elbette belirli bir sermaye bütçesinin de mevcut olması gerekiyor. Ortalama olarak rakam vermek mümkün değil ancak DeFacto ile yapılan görüşmelerde net sayılardan söz etmek mümkün olacaktır.

Markanın kurumsallığı ve çalışma prensibinden dolayı, açılan her bayiilik için yardımcı olduğu ve karşılıklı anlaşmalar ile ilerlendiği bilinmektedir. Aynı zamanda mağazanın açılacağı yerler, mağaza büyüklüğü ve bunun gibi konularda da yardımcı olunur. Ücretler ile ilgili tüm net bilgiler, görüşmeler ile öğrenilebilir.

Whatsapp'da Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir