El İlanı Dağıtarak Para Kazanmak

3rgin 18 Mart 2017 4 yorum
el-ilani

El ilanı dağıtarak para kazanmak mümkün mü ? Peki el ilanı veren firmalar nasıl bulunur, hangi şirketler el ilanı dağıtımı ile para kazandırır bu konulara değinmek istedik.

Matbaa sektörü içerisin de son günlerde oldukça yaygın olan ve birçok iş kolu içerisin de yer alan el ilanları reklam sektörün de kendisini çok geliştirdi ve birçok kişinin tercihi haline geldi. Bu tercihler doğrultusun da el ilanlarının üretiminde de büyük kampanyalar oluştu ve artık birçok marketler mağazalar ve küçük esnaflar işyerlerini en iyi şekilde tanıtmak adına bir el ilanı bastırıyorlar ve sokaklarda bu el ilanlarını dağıtarak işyerlerini daha fazla kişiye duyuruyorlar.

El İlanı Dağıtımı Veren Firmalar

Özellikle de marketler bu konuda oldukça abartılı bir el ilanı çalışmaları sergilemektedirler ve hatırlarsanız apartmanların posta kutuları neredeyse tamamen marketlerin el ilanları ile dolmaktadır. Peki, bu el ilanlarını kimler dağıtıyor ve bu dağıtımları ne kadar bir rakama yapıyorlar bu yazımız da sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz.

El ilanı dağıtımın da ciddi paralar dönmekte ve bu konuda şirketler bile her şehirde oluşturulmuştur. Yanlarına aldığı öğrenciler ile birlikte ilan dağıtım işlerini sergilemektedirler ve bu hizmetle birlikte kendilerine de pat vermektedirler. Örneğin bir eleman günlük 50 TL den dağıtıyorlarsa dağıtılacak olan kişiye 75 TL gibi bir rakam söylüyorlar ve eleman başı şirketler de kendilerine oturdukları yerden 25 TL kazanç sağlıyorlar.

Sizler de bu dağıtım işinde yer alabilirsiniz ve günlük 50 TL gibi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Bunu aylık olarak hesapladığımızda da oldukça ciddi bir rakam meydana çıkmaktadır. Aylık 1500 TL gibi bir ek gelire sahip olabilirsiniz hatta ilanlarınızı hızlı bir şekilde dağıtarak günde iki adet bu şekilde iş alarak aylık üç bin TL gibi bir kazanç sağlayabilir devamlı işiniz olarak da görebilirsiniz.

Ek bir işe ihtiyacınız var ya da ortada işsiz geziyorsanız eğer bir markete gidip müdürüyle görüşüp sadece o marketin el ilanlarını dağıtmak adına çalışmak isteseniz bile emin olun iş bulursunuz ve oldukça da güzel bir kazanç sağlarsınız. Hep yazılarımız da belirtiyoruz işsizlik diye bir şey yoktur tamamen tembellik vardır sizler yeter ki çalışmak isteyen ülkemiz de birçok alan da iş istihdamı olacak fikirleri sitemiz üzerinden sizlere sunmaktayız. Daha farklı iş fikirleri için ilgili bölümü ziyaret ediniz.

4 yorum

 1. Ozlem dedi ki:

  El ilani dagitmak istiyorum ogrenciyim

 2. KEMAL dedi ki:

  El ilani dağıtmak istiyorum. Üsküdar İstanbul

  1. 3rgin dedi ki:

   Talebiniz İstanbul el ilanı işi veren firmalara iletildi.

 3. orhan dedi ki:

  el ilanı dagıtmak istiyorum izmir buca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir