English Home Bayilik Şartları ve Maliyeti 2018-2019

3rgin 27 Ekim 2017 2 yorum
english-home

Evinizin A’dan Z’ye harika renklerle ve muhteşem tasarımlarla dekore edilmesini istiyorsanız English Home, buna en güzel örnektir. Yatak odasından salona, mutfaktan çocuk odalarına kadar evinizi değiştirebileceğiniz yoğun ürün kartelasının olduğu English Home, 25 yıldır faaliyet göstermektedir.

Londra modası akımını izleyen English Home, yönetmen Gaynor Churchward tarafından geliştirilmiştir. English Home’u taklit etmek isteyen firmalar her ne kadar fazla da olsa İngiliz firma çizgisini bozmamış, harika tasarımlarla yoluna devam etmiştir. Bu bağlamda English home bayiliği oldukça cazip görünüyor. Biraz daha detaya inecek olursak.

English Home Bayiliği Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

English Home bayisi olmak istiyorsanız bu durum ülke şartlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ülkemiz için bayilik sistemi henüz aktif değildir. Yurt dışı için bayilik sistemleri yoğun bir şekilde devam etmektedir. English Home bayisi olmak istiyorsanız öncelikle yeterli yatırım bütçenizin olması gerekir. Bu firmayı yurt dışında da en iyi şekilde temsil edebilecek bir kadro olmazsa olmazdır. Ayrıca sizlere firmanın daha detaylı bilgilerini iletebilmemiz için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Müşteri odaklı çalışabilecek olan lider ruhla birlikte iletişim yeteneklerinin yüksek olduğu firmalarla görüşmeler sağlanarak anlaşma yoluna gidilir. English Home resmi internet sitesinden bayilik başvuru formunu doldurup iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli üretimi olan, geniş yelpazesiyle birçok kişinin olmazsa olmazı olan English Home bayisi olmak da girişimcilik hayatınıza önemli bir katkı sağlayacaktır.

Neden English Home Bayisi Olmalıyım?

English Home, çoğu kişinin ilk tercih ettiği bir alış veriş yeridir. Soft renklerin ve yoğun ürün kartelasının olduğu harika ürünlerin bulunduğu yer olan English Home, ev tekstilinde özellikle bu sektörde ilerlemek isteyenler için iyi bir girişimcilik örneği olacaktır. Ülkede 200’ü geçen bir mağaza zinciri olan English Home, alış veriş merkezlerinin de gözde tercih edilen yerlerinden bir tanesidir. Bayilik veren firmalar da bir alternatif olabilir. Ev tekstili ve dekorasyon anlamında bir iş kurmak istiyorsanız English Home bayiliği iyi bir seçenek olacaktır.

English Home Bayilik Maliyeti Nedir?

English Home’un ülkemizde 200’ü aşan mağazası, yurt dışında ise 59 noktada satış alanları bulunmaktadır. English Home bayisi olmak isterseniz hem prestij hem de marka adı satın aldığınızdan dolayı maliyetler yüksektir. Girişimcilerin en çok merat ettikleri sorulardan birisidir ” English home bayilik maliyeti nedir ” sorusu.

Ülkeden ülkeye göre değişen de fiyat aralıkları mevcuttur. English Home resmi sitesindeki iletişim bölümünden maliyetlere ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Yurt dışı bayilik almayı düşünenler için bayilik başvurusu doldurulduktan sonra iletişime geçen yetkili kişiler tarafından maliyet, sermaye ayrıntıları konuşulur. Sonrasında lider ruhlu kişilerle birlikte English Home markası bir ülkede daha faaliyete geçmiş olur.

English Home Bayilik Avantajları Nelerdir?

Yeniden bir marka yaratmak, girişimci bir ruh için bile oldukça zordur. Türkiye’de ve dünyada bilinirliği yüksek olan bir marka, bayilik için size kapıyı aralıyorsa bu geri tepilecek bir fırsat asla olmamalıdır. English Home bayisi olursanız eğer, her kesime hitap eden ev tekstili ürünlerinin satış noktası ve en tercih edilen yeri sizin yeriniz olacaktır. Alternatif olarak koton firmasını da incelemenizi öneririm. Güzel karlı bir şirket olduğunu söyleyebilirim.

Kaliteli ürün skalası ile çoğu kişiye hitap etmesini de göz önünde bulundurursak, dünyaya mal olmuş bir markanın bayisi olmak da iyi bir girişimci olmanın yolunu açmış olacaktır. Tüketicilere ürün konusunda özellikle alternatif şekilde fiyatlar sunan English Home, https://www.englishhome.com.tr/ üzerinden de kaliteye göre değişen ürünleriyle de net çizgisi olduğunu kanıtlamış bulundurmaktadır.

2 yorum

  1. Cihan Cuhadaroglu dedi ki:

    Merhaba;
    Englishhome yurtdisi bayilik hakkinda daha oncede bir cok kez gorusmustum sizlerle ancak net bir bilgi vermemistiniz yaklasik 1 2 aydir bekliyorum. Maliyet olsun gerekli kurallar olsun bu konular hakkinda nedense geri donus her seferinde olmadi. 10 uzeri maillesme sonrasinda cevap alamamak beni oldukca uzdu. Englishhome gibi kaliteli bir firmanin bu denli davranmasi inanin beni dusunduruyor. Hollandada bayilik acmak icin ne gibi sartlar gerekli bütce ve kurallar nelerdir. Bu konuda ivedi sekilde yardimlarinizi bekliyorum.

    Iyi Calismalar

  2. Rüveyde dedi ki:

    Açmak için şartları ve maliyeti öğrenmek istiyorum yardımcı olur musunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir