Evde Etiket İşi Yaparak Para Kazanma

3rgin 10 Ocak 2017 13 yorum
evde-etiket

Evde etiket işiyle gününüzün büyük bir kısmını evde geçirerek ayda çok ciddi gelir elde etmeniz mümkün durumda. Giderlerimizin artmasıyla birlikte daha çok gelir kapısı aradığımız hepimizin malumu. Hal böyle olunca da pek çok yerden gelir elde etmek istiyoruz.

Para kazanmanın çok önemli olduğu günümüzde, aynı şekilde evde para kazanmak da çok önemli bir hal almış durumda. Bu şekilde para kazanmanın çeşitli yolları mevcutken, bu yollar arasında en çok para kazandıran ve dolayısıyla da en çok tercih edilenler arasında evde etiket işi geliyor.  Eğer bu işlemin nasıl gerçekleşeceğini merak ediyorsanız, yazımızın ilerleyen kısmı tam size göre.

Evde Etiket İşi Nasıl Yapılır

Evde etiket işini biraz daha açmamız gerekirse, işle ilgili bazı detayları vererek bu işleme başlayabiliriz. Evde etiket işine girdiğinizde firmaların iş verdikleri kişilerden beklediği, anlaşılan adetteki etiketin anlaşılan süre içerisinde hatasız ve eksiksiz olarak ürünlere eklenmiş olmasıdır.

Bu iş alanında dikkat çok önemlidir, çünkü etiketleme işleminde yaptığınız herhangi bir hata daha sonra satım sürecinde firmaya sorun çıkarabileceği için firmalar bu işlemi eksiksiz olarak yapmanızı isterler. Etiketlenecek ürün yelpazesi çok geniş olsa da genellikle giyim ve takı sektöründeki firmalar evde etiket işlemini gerçekleştirmektedir. Anlaştığınız firma ürün ve etiketleri ev adresinize teslim edecek, yine aynı şekilde ev adresinizden teslim alarak sizlere ödemeyi gerçekleştirecektir.

Evde Etiket İşi Ne Kadar Para Kazandırır

Evde etiket işine girmek istiyorsanız bu alanda en çok merak ettiğiniz soru doğal olarak kazanacağınız para olacaktır. Firmalarla anlaşarak evde yapılan işlerin çok büyük bir kısmında olduğu gibi etiket işinde de önemli olan yaptığınız işlem adedidir. 

Anlaştığınız firmalarla günlük, haftalık veya aylık vadelerle anlaşır ve bu sürelerde size teslim edilen adetteki etiketi gerektiği gibi düzenlersiniz. Anlaştığınız süre sonunda da ödemeniz gerçekleşir. Evde etiket işi adet başı ücreti 10 kuruş civarındadır. Dolayısıyla günlük 200 adet etiket işlemi gerçekleştirdiğinizde ayda kazanacağınız ücret bandı yaklaşık 600 TL civarında olacaktır. Bu ödemeyi ürünleri teslim ederken alabileceğiniz gibi çalıştığınız firmalarla anlaştığınız taktirde aylık olarak toplam ücretinizi banka hesabınıza yatırılması ihtimali bulunmaktadır.

Evde Etiket İşi Veren Firmalar

Peki çalışacağınız firmaları nasıl bulacaksınız? Aslında bu konuda pek çok opsiyonunuz bulunuyor. İnternet ortamından istediğiniz iş imkanlarını sunan firmalarla iletişime geçebileceğiniz gibi aynı zamanda çevrenizde bulunan yerel firmalarla da görüşerek kendinizi bu firmaların sistemlerine kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda isonerisi.com’a yorum bırakarak da firmaların sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Firmalarla iletişime geçerken öncelikle yapmanız gereken bu firmaların bilgi sistemlerine kendinizi kaydetmek. Daha sonra firmalar sizden aldıkları bilgiler sonucunda sizinle iletişime geçip geçmeme konusunda karar veriyor. Eğer bu firmalar sizle iletişime geçerlerse belirli bir adet, fiyat ve süre üzerinden firmalarla anlaşmanız gerekmektedir.

Evde Takı Yaparak Para Kazanmak – Düşük Maliyet

Ne kadar çok firmayla anlaşırsanız işleyeceğiniz etiket ayısı o kadar artacaktır. Dolayısıyla kazanacağınız para miktarı da anlaştığınız firma sayısıyla doğru orantılı bir şekilde yükselecektir. Aynı zamanda sizin için önerebileceğimiz farklı alternatifler de mevcut.

13 yorum

 1. Emine uslu dedi ki:

  Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum

 2. MEHMET ÖZTÜRK dedi ki:

  EVDE ETİKET YAPMAK İSTİYORUM

 3. asena dedi ki:

  Nasil basvuru yapabiliyoruz

 4. Büşra örenay dedi ki:

  bende bu işi yapmak istiyorum

 5. Hatice yaren dedi ki:

  Evde etiket işi yapabilirim nasıl olduğunu anlatır mısınız

 6. Ensar dedi ki:

  Merhaba evde etiket işini yapmak istiyorum , istanbul kayisdaginda ikamet ediyorum bilgi verirmisiniz

 7. Elif dedi ki:

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Sevda dedi ki:

  Merhaba Agridayiz 2 kisiyiz etiket isi istiyoruz disiplinli calisiyorz istenilen zamanda teslim ederiz donus yaparsaniz seviniriz

 9. Mustafa Erdoğan dedi ki:

  Bende etiketleme işi yapmak istiyorum.

 10. Satı dedi ki:

  Bende evde bu islerden yapabilirim yeterli kalabaliga sahibiz.

 11. Mercan dedi ki:

  Merhaba İzmir deyim etiket işi yapmak istiyorum lütfen cevap bekliyorum

 12. Mehtap dedi ki:

  Merhaba ben bu işin nasil yapıldıgıni biliyorum ama hiç yapmadim ama yapabilirim kocaelide yasiyorum

 13. Esra dedi ki:

  Istanbul Başakşehir de oturuyorum bu işi yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir