Evde Kutu Katlama İşi Veren Firmalar 2017

3rgin 17 Ocak 2017 5 yorum
Evde-Kutu-Katlama-Isi

Evde kutu katlama işi veren firmalar mı arıyorsunuz ? Başta ev hanımları olmak üzere birçok kişi evden para kazanma yollarını araştırmaktadır. Bu yolla insanlar evlerinden ayrılmadan aile bütçesine katkıda bulunmayı ve biraz da keyifli vakit geçirmeyi amaçlamaktadır.

Çoğu insan hem ev ortamının sorumluluklarını yerine getirmek, hem çocuklarıyla ilgilenmek hem de para kazanmak için arayış içerisine girmektedir. Evde kutu katlama son zamanlarda en yaygın olarak yapılan evde para kazanma yöntemlerinden biridir. Bu işle siz de aile ekonomisine önemli katkılar yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Evde Kutu Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Evde kutu katlama işinde dilerseniz kendi tasarladığınız hediyelik veya süs kutularını, karton ve benzeri malzemelerden yaparak gerek çevrenizdeki mağazalara dilerseniz kutu firmalarına toplu olarak pazarlayarak güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Firmalar aynı zamanda koli gibi büyük ebatlı kutuların katlanması konusunda da evlere iş verebilmektedir.

Küçük ebatlı kutularda genellikle kutu başına ortalama 10 kuruş gelir etme şansına sahip olabiliyorsunuz. Eğer özel tasarım kutular üretiyorsanız kutu başına 3 liraya kadar kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Koli siparişi veren firmalar ödemeleri genellikle kilo başına yapmaktadır. Ancak koli katlama işi daha hızlı bir şekilde yapılabileceği için bu işlemden de güzel paralar kazanabilirsiniz.

Kutu Katlama İşi Veren Firmalar

Özel tasarım kutular yapmak istiyorsanız bir miktar el işi kabiliyetinizin olmasının gerektiğini söylememiz gerek. Aynı zamanda yaratıcı bir kişilik olmanız oldukça farklı ve dikkat çekici kutular üretmenizde size çok yardımcı olacaktır. Ancak bu tarz bir becerinizin olduğunu düşünmüyorsanız kutu katlama işi veren firmaların size vermiş olduğu hazır kalıptaki kutuları hızlı bir şekilde katlayıp kutu haline getirerek de evde para kazanmak mümkün olabilir. Peki bu firmalara nasıl ulaşacağız ?

Aslında kutu katlama işi veren firmalar sürekli değişkenlik gösterdiği için toplu bir liste yayınlamakta zorlandık. Ancak eğer bu işi yapmak istiyorsanız başvuru formu’nu kullanarak bize mail adresinizi belirtmeniz durumunda sizlere güncel listeyi ulaştırabiliriz.

Bu işlem özel tasarım kutular üretmeye göre çok daha basit olmaktadır. Bu nedenle firmalardan alacağınız kutu katlama siparişlerinde herhangi bir özel beceriye ihtiyaç duymayacaksınız. Bu da bize kutu katlama işinin herkes tarafından yapabilecek bir iş olduğunu göstermektedir.

Evde Kutu Katlayarak Ev Geçindirilir mi ?

Bu işle bir evin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak kadar para kazanıldığını söyleyemeyiz. Günde 3-4 saat ayırarak bu işten ortalama 500 ile 750 TL arasında bir gelir elde etmeniz mümkün olabilmektedir. Zamanla işe alışıp hızlandıkça bu işten kazanacağınız miktar da artacaktır. Bu para da her ne kadar bir evi geçindiremese de bir evin birçok ihtiyacını karşılayabilecek bir miktar olduğunu söyleyebiliriz.

Evinizin Konforunda Para Kazanma Şansı

Siz de evinizin sıcaklığından uzaklaşmadan, eğlenceli bir şekilde para kazanmak istiyorsanız evde kutu katlama tam size göre bir iş fikri olabilir. Hobi olarak yapılabilecek bir işten para kazanmak gerçekten eğlenceli olabilir. Bunun için hemen tasarımlarınızı yaparak kendi kutularınızı pazarlayabilirsiniz. Dilerseniz de kutu katlama işi veren firmalar aracılığıyla bu işe adım atabilirsiniz.

Evde Başka Neler Yapabilirim

 

Evde Takı Yaparak Para Kazanmak – Düşük Maliyet

Eğer evde kutu katlama işine alternatif işler arıyorsanız yukarıda size sunduğumuz seçeneklerden herhangi birini de tercih edebilirsiniz. Kutu katlama işi genellikle İzmir, Bursa, İstanbul, Ankara, Gaziantep gibi sanayi olarak gelişmiş iller için daha uygundur.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Verilmemiş)
Loading...
Whatsapp'da Paylaş

5 yorum

 1. Nermin dedi ki:

  Kutu katlama işi yapan firmalar bana da ulaşırsa sevinirim. İşe ihtiyacım var gerçekten.

 2. Tuğba dedi ki:

  Ankara Etimesgut dayım düzenli olarak evde iş yapmak istiyorum

 3. Melisa dedi ki:

  Benimde bu işe ihtiyacım var.ustelik acil.kutfen dönüş yapin

  1. 3rgin dedi ki:

   Merhaba, kutu katlama işi veren firmalardan gelen istek doğrultusunda bilgileriniz iletildi. İyi çalışmalar.

 4. Sevil dedi ki:

  Bursa Osmangazide oturuyorum evde kutu katlama işi istiyorum acil cevap bekliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir