Franchise Bayilik Veren Çiğ Köfte Firmaları 2017-2018

cig-kofte-bayiligi-veren-firmalar

Halka buluştuğu ilk andan itibaren büyük bir ilgi gören ve halen damakların eşsiz zevklerinden birisi olarak karşımıza çıkan etsiz çiğ köfte ile ilgili hangi firmaların Franchise Bayilik imkanlarını sağladıklarını sizlerle paylaşacağız. Bayilik veren çiğ köfte firmaları neler mi ?

Bilindiği üzere artık yasalar gereği çiğ köfte satışında çiğ et kullanılmamakta, ürünler genelde fabrikasyon bir şekilde üretilip bayilere gönderilmektedir. Bayiler de son kullanma tarihinden önce bu çiğ köfteleri tüketiciyle buluşturmaktadır.

Eğer bir çiğ köfte bayiliği açmak istiyorsanız, bayilik koşullarının bütçenize uymasının yanı sıra, satacağınız ürünün içeriğini ve lezzetini de iyi araştırmalısınız. Özellikle satacağınız üründe monosodyum glutamat ( çin tuzu ) kullanılmamasına özen gösterin derim. Peki bayilik veren firmalar nelermiş bakalım.

Peki Bayilik Veren Çiğ Köfte Firmaları Neler

MEŞHUR ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ

2005  yılında Mecidiyeköy’de açılarak, kurulduğu ilk günden itibaren sağlıklı ve lezzetli MEŞHUR ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ firması aracılığıyla bayilik imkanlarına göz atabilirsiniz. Elde yoğrulan çiğ köfteyi sunuma hazır hale getirmekte olan firma sayesinde sizler de iş girişimlerinizde kar marjı yüksek olan markalardan birisini tanımış olacaksınız.

KOMAGENE ETSİZ ÇİĞ KÖFTE

Bu markanın sayfasına girdiğinizde, sizler de Franchise bayilik alma için en uygun adresleri görebileceksiniz. Sizlere kaliteli etsiz çiğköfte sunumu yapmanız için büyük bir fırsat verecek olan bu marka sayesinde müşterilerinize güveni kazandırabilecek ve bunun yanında kar marjı yüksek olan bir marka aracılığıyla gerekli adımları sizler de atabileceksiniz.

TATLISES ÇİĞ KÖFTE

Etsiz çiğköfte sektörüne öncülük eden firmalardan birisi olarak Tatlıses Çiğköfte bayilik imkanlarını sizler de bir an önce araştırabilirsiniz. Son yılların en popüler sektörlerinden birisi haline gelen çiğköftecilikte, hızlı bir şekilde para kazanmanın böylece mümkün olduğunu sizler de görebileceksiniz.

ARSAMİEA ÇİĞ KÖFTE

Lezzetli çiğköfteleri ile hizmet veren ve yıllardır bu sektörü canlı bir biçimde tutmaya çalışan Arsamiea markasının öncülüğünde çiğköfte bayiliğini sizler de bir an önce almaya başlayabilirsiniz.

BATTALBEY ÇİĞ KÖFTE

Damak zevklerine hitap eden etsiz çiğköfte sektöründe acı soslar, lavaşlar, nar ekşileri ve özel marullarına kadar her türlü ayrıntıyı düşünmekte olan Battalbey markasının liderliğinde çiğköfte bayiliğini sizler de hemen alabilirsiniz. Bayiliklerin kar marjını yüksek seviyelerde tutmakta olan bu isim sayesinde hedefinize kolayca ulaşabileceksiniz.

LEZİZHAN ÇİĞ KÖFTE

Kalite standartları gereği tüm belgelere sahip olan Lezizhan markası sayesinde çiğköfte bayiliğini güvenli bir şekilde alabileceksiniz. Bayilik çıkarlarında güveni ve kaliteyi esas alan davranışlarda bulunmayı sürdüren Lezizhan sayesinde sizler de gerekli şartları tamamlayarak bayilik alma imkanlarını hemen değerlendirebilirsiniz.

İZAFET ÇİĞ KÖFTE

Çiğköftecilik sektöründe yeni girişimlerde bulunmayı isteyenler için bayilik seçeneklerini en iyi seviyelerde tutmakta olan İzafet Çiğfköte tarafından Bayilik alma imkanları sunulmaktadır. 2010 yılında kurulmasına rağmen kısa süre içerisinde önemli bir gelişme sergilemekte olan bu marka sayesinde sizler de müşteri memnuniyetini en iyi seviyelerde tutabilirsiniz.

O SES ÇİĞ KÖFTE

Çeşitli baharatların kullanımıyla ve ceviz içi karışımıyla hazırlanmakta olan çiğköfteleri ile adından oldukça iyi bir biçimde söz ettiren Oses çiğköfte bayilik imkanlarına göz atabilirsiniz. Bu sayede, şartlarınızın uyduğunu düşünmeniz halinde hiç vakit kaybetmeden sizler de gerekli adımları atabileceksiniz. Böylece kar marjının yüksek olması sayesinde gönül rahatlığıyla bayiliklere kavuşabileceksiniz.

BEKNAW ÇİĞ KÖFTE

Oldukça hızlı bir şekilde çalışan ve çiğköfte sektöründe en uzman isimlerden birisi olan Beknaw markasının bayilik şartlarını değerlendirirseniz, sizler de gelirleri en iyi şekilde elde edeceğiniz markalardan birisi ile tanışabilirsiniz. Bu sayede sizleri yanıltmayacak olan ve pişman olmayacağınız kararları vermenin rahatlığını da yaşayabilirsiniz. Çiğköftecilik sektöründe en ünlü isimlerden birisi olan Beknaw sayesinde lezzetine doyulmayacak sunumları yapabileceksiniz.

Whatsapp'da Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir