Madam Coco Bayilik Şartları – Neden Sizin Olmasın ?

Tamam konumuz Madam Coco Bayilik Şartları nelerdir ? Buna değineceğim ancak başlıkta da belirttim, insan önce hayal etmeli değil mi ? Neden benim olmasın ? Neden daha iyi bir şartlarda yaşamayayım ki ? Evet umarım 2018-2019 yılları sizin için bir dönüm noktası olur diyerek coco hanıma bir inceleme yapalım 🙂

Madam Coco, büyük alışveriş mekânlarında çoğunlukla karşılaştığımız, özellikle de bayanların yoğun ilgi gösterdiği en fazla tercih edilen firmalardan bir tanesidir. 250’yi aşkın mağaza zinciri bulunan Madam Coco, 2009 yılında İlhan Tanacı tarafından ortaya çıkarılmış bulunmaktadır. Ha demekki sahibi bir Türk’müş.

Fransız konsepti yakalayan Madam Coco, her mağazasında bu özelliği sürdürmekte, mağazaya özel lavanta kokusu ile bayilikleri vermeye devam etmektedir. Satış konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan Madam Coco, örtüden perdeye, bardaktan tabağa, hediyelik eşyadan çarşafa, ev giyim tekstilinden aksesuarlara, dekorasyon ürünlerinden kozmetiğe kadar binlerce çeşidi ile alışveriş severlere büyük seçenek imkânı sunmaktadır. Hal böyle olunca çok fazla tercih edilen bir markanın franchising durumu da oldukça talep görmektedir.

Sadece yurt dışı Madam Coco bayisi olmak isteyenler için aşağıda yer alan bilgilerde Madam Coco bayisi olmak için aranan şartlardan neden Madam Coco bayisi olmalıyım sorusuna kadar birçok cevabı bulabilirsiniz. Yine aynı konseptte satış yapan English Home Bayilik Şartları konusuna da daha önce değinmiştik.

Madam Coco Bayiliği İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Madam Coco bayiliği için öncelikle bilinmesi gereken önemli bir durum vardır. Bu durum da yurt içinde franchising verilmediğidir. Bayilik için talep eden ülkenin tamamına bayilik verilir. Ülkenin beli bir bölümü için bayilik tek mağaza şeklinde verilmemektedir. Talep edilen ülke için ise franchising@madamcoco.com adresinden iletişime geçilmelidir.

Ülke içerisinde planlanmış olan her bir mağaza için bilgiler Business Proposal da ayrıntılı şekilde belirtilmelidir. Ön görüşme onayından sonra ziyaret planlarına geçilir. Sonrasında da ülkeye göre belirlenmiş olan marka isim hakkı karşılığında ülkeye tüm satış hakları verilebilmektedir. Franchising teklifinde bulunan firmalar için aranan özelliklerden bir tanesi de perakende geçmişinin oluşudur. Madam Coco deneyimli firmalar aramaktadır. Teklifi veren firmanın aynı zamanda ekibi veya kısa sürede oluşturabilecek kemik kadrosunun olması istenmektedir. Sizlere konu ile ilgili detaylı bir bilgi verilmesini isterseniz aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Uygun bir durumda size ilgili firmanın iletişim bilgilerini aktarabiliriz.

Mali açıdan ise bayilik alacak olan kişinin teminat gösterebilmesi aranan şartlar arasında yer almaktadır. Teminat miktarı sürekli değişmekte olup, güncel durum için firma yetkilileri ile görüşmek daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır.

Neden Madam Coco Bayisi Olmalıyım?

Her ülkede çok talep edilen, alışveriş merkezlerinin hemen hemen hepsinde bulunan, kadınların çokça talep ettiği, her türlü ürünün bulunduğu, indirim günlerinin oluşu, cazip fiyat seçeneklerinin var olması; Madam Coco bayisi olmak için yeterli nedenlerden sadece bazılarıdır. Ülkemizde bazı bayilik veren firmalara ulaşın ! Bayilik veren firmalar

Madam Coco firmasının bayilik durumunda en başta yapmış olduğu Pazar ve fizibilite çalışmaları da bayi olmak için önemli nedenler arasındadır. Şube açmak için istenen lokasyonların en ince ayrıntısına kadar lokasyonları Madam Coco tarafından dikkatle incelenir. Sonrasında bu adımdan geçiş yaptıktan sonra bayilik için anlaşmalar sağlanır.

Madam Coco Bayilik Maliyeti Nedir?

Madam Coco bayiliğinde ülkeden ülkeye değişim gösteren bir isim hakkı maliyeti vardır. Madam Coco firması, ülke bayiliği sistemiyle çalışma potansiyeli göstermektedir. Fakat bu durum bazı ülkelerde mağaza bayiliği şeklinde değişebilmektedir. Madam Coco firması bayi isteğinde olan firmadan teminat istemektedir. Bayi adaylarının hepsi mutlaka teminat gösterebilir durumda olmalıdır.

Madam Coco Bayiliği İçin Ne Kadar Sermaye Gerekir?

Bayilik isteyen firmanın kesinlikle yatırımın gücünün yüksek olması gerekmektedir. Yeterli sermayesi olan firma bayilik alabilir. Ürün kartelasının fazlalığı sebebi ile başlangıçta yatırım payı oldukça yüksektir. Başlangıç yapacak olan bir Madam Coco bayisinin sermaye maliyeti yaklaşık olarak 2 milyon kadardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir