Sahibinden Bayilik Veren Kuru Temizleme Firmaları 2017-2018

dry-center-modern-east-kuru-temizleme

Türkiye genelinde bayilik veren kuru temizleme firmaları ve franchise bayilik veren firmalar arasında ilk dikkatinizi çekecek olanları ile sizleri tanıştırmak istiyoruz. Teknolojinin ilerlemesi ve iş alanlarının çoğalmasıyla birlikte, bayanların da aktif olarak iş hayatında yer almasının ardından kuru temizleme ihtiyacına daha fazla gereksinim duyulmuştur.

Her türlü giysi için kuru temizleme imkanından faydalanmak isteyenlerin, bu taleplerini değerlendirebilmek adına bayilik veren firmaların şartlarını hemen değerlendirebilirsiniz. Alternatif olarak da bayilik veren çiğ köfte firmaları konumuza göz atabilirsiniz.

Peki Bayilik Veren Kuru Temizleme Firmaları Hangileri ?

  • AquaDry Ekolojik Bayiliği Alma

2010 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan AquaDry Ekolojik  kuru temizleme bayiliği alma şartlarına göz atarak, sizler de uygun olmanız halinde bu sektöre dair önemli gelişmeleri takip edebilirsiniz.

  • Ecocelan Bayiliği alma

Kuru temizleme hizmetlerinde evlere kadar ulaşabilecek olan bir markayla sizlerde bayilik hizmetlerinden faydalanarak tanışabilirsiniz. Ecocelan kuru temizleme hizmetlerinde çevre dostu olduğunu her fırsatta ön planda tutmaktadır. Aynı zamanda ”Dünya Çevre Koruma Örgütü ‘ ( EPA ) tarafından kabul edilen wetcleaning ve silikon bazlı temizleme  teknolojilerini kullanan tek firma olma özelliğini de taşımaktadır.

  • Aytem Kuru Temizleme Bayiliği Alma

1984 yılında kurularak, bu güne kadar en güvenilir ve kaliteli kuru temizleme hizmetlerine öncülük eden Aytem Kuru Temizleme Bayiliği Alma şartlarından sizler de faydalanabilirsiniz. Bu sektöre dair iş kurma fikri bulunanların, en iyi alternatif markası olarak Aytem Kuru Temizleme karşınıza çıkacaktır.

  • Floktek Makine Bayiliği Alma

Askılı giysilerin temizlenmesine ve ambalaj haline getirilmesine kolaylık sağlayan makineleri ile ön plana çıkan Floktek Makine Bayiliği Alma imkanlarından faydalandığınızda, aynı zamanda kuru temizleme sektörüne de hareket katmakta olan adımları atabileceksiniz.

  • Altıngöl Kuru Temizleme Bayiliği Alma

1955 yılında kurulan ve hem kuru temizleme, hem de çamaşırhane ekipmanları konusunda destek olan Altıngöl Kuru temizleme Bayiliği alma imkanlarından sizler de bir an önce faydalanabilirsiniz. Bunun için sizden istenen şartları tamamlayarak, başvurularınızı hatasız bir şekilde tamamlamanız yeterli olacaktır.

  • DRY NİL Kuru Temizleme  Bayiliği Alma

1961 yılında kurularak, 2012 yılı itibariyle de Franchise bayilik imkanları tanıyan DRY NİL Kuru Temizleme  sayesinde kar marjı yüksek olan bir marka ile tanışacaksınız. Bunu değerlendirmeniz halinde, kısa sürede beklentilerinizin üzerinde gelirleri elde etmeye başlayacaksınız. Sizden istenen koşulları yerine getirmeniz halinde DRY NİL Kuru Temizleme  Bayiliği Alma aşamalarını tamamlayarak, hedefinize kısa sürede ulaşabileceksiniz.

  • Akman Kuru Temizleme Bayiliği Alma

Eskişehir merkezli olarak 1969 yılından itibaren kaliteli ve güvenli kuru temizleme hizmetlerine devam eden Akman Kuru Temizleme bayiliğini almaya uygun olmanız halinde, sizler de bu markanın güvencesinde adınızı bulunduğunuz konumlara yakışır bir biçimde duyurabilirsiniz.

  • Trend Makina ve Kimya Bayiliği Alma

Dünyaca ünlü markalardan birisi olan Trend Makina ve Kimya bayiliği sayesinde Türkiye’de temsilcilik eden adreslerden birisi olabilirsiniz. Islak ve kuru temizleme sektörünü canlandıran adımları ile adından oldukça söz ettiren bu marka sayesinde sizler de etrafınızda en güvenilen isimlerden birisi olabileceksiniz.

  • Dolphin Kuru Temizleme Bayiliği Alma

Kuru temizleme sektörüne yeni atılacak olanların, mesleği bilmeleri halinde bayilik imkanı alabilecekleri en kaliteli markalardan birisi de Dolphin Kuru Temizleme olarak sizlerle buluşacaktır. Kuru temizleme sektörüne yatırım yapacakların güvenebileceği ve  kar marjı yüksek olan bir firmadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir