Seyyar Satıcılık ile Zirve’ye Ulaşın !

3rgin 14 Mart 2017 Yorum yapılmamış
seyyar

Birçok kişinin birtakım işlerle ilgili egolarının küçüldüğünü belirtmekteler ve bu anlam da bir takım işleri yapamam gibi düşüncelere kapılmaktadırlar. Oysaki bizler ülkemiz de yaşanan işsizlik ve maddi sorunları en iyi şekilde çözüme ulaştırmak adına birçok koşulları deneyebilir ve bu anlam da kendimize mevcut işimiz varsa dahi ek bir kazanç kapısı oluşturmalıyız.

Birçok kişi bu konu da yeterli derecede çalışkanlıklarını sergilemiyorlar fakat lüx yaşam tarzını ailenize sunabilmek adına tek bir maaş ile evi geçindirmek oldukça zor bir hale geliyor. Özellikle de eviniz kendinize ait değil ve kira da oturuyorsanız bir de çocuk okutuyorsanız işte o zaman bu ek iş kaçınılmaz bir hale gelmektedir.

Bu anlamda sizlere yardımcı olacak en iş fikirleri ve önerilerimizden birisi de seyyar satıcılık olarak kendinize oldukça maddi kazanç sağlayan iş yapabilirsiniz. Hatta mevcut işinizden dahi daha çok büyük bir kazanç elde ederek kendinize bu anlam da daha lüx yaşam alanı oluşturursunuz. Çünkü birçok seyyar satıcılar güzel bir noktada iş yaptığı takdirde aylık ortalama beş ile on bin TL arası bir kazanç elde etmektedir.

Özellikle de son günler de bir hayli yoğun olan simit arabaları ve geceleri çok satılan midye kokoreç gibi alternatifler ile kendinize bir ek iş alanı oluşturabilirsiniz. Sizler de maddi kazançlarınızı en iyi şekle getirmek adına egolarınızdan kurtulmalısınız ve unutmayın ki ailenize karşı yapılan yetersiz ilgi duyulabilecek en büyük utançtır. Bu yüzden akrabalarınızı arkadaşlarınızı hiç düşünmeyin ve önce kendimiz ailemiz mantığı ile onlara daha güzel yaşantıları sunmak adına seyyar satıcı olarak ek işinizi yapabilirsiniz. Hatta bardakta mısır bayiliği de sizin için iyi bir alternatif olabilir derim.

Bu iş üzerinde sizler de kısa sürede zirveye ulaşacak ve istediğiniz uygun yaşam tarzına çok daha iyi bir şekilde ulaşmış olacaksınız. Sizler mevcut işinizde çalışırken dahi iş yerinden çıktığınız da sadece iki üç saatinizi ayırarak gün boyunca kazandığınız bir yevmiye kadar kazanç elde etmiş olabileceksiniz. Seyyar satıcı deyip geçmeyin ve bu konu da doğru bir yer de doğru bir sektör tespiti ile sizler de yüksek kazançlarınızı elde edebilecek ve maddi durumunuz da yaşadığınız zorlukları bir çırpıda yok etmiş olacaksınız. Sizin için derlediğimiz diğer iş önerileri için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir