Zeyland Bebek Bayilik Şartları 2018-2019

Zeynep giyim anonimi şirketi, 1970 yılında tekstil sektöründe hizmet vermeye başladı. Günümüzün lider bir firması olmakla beraber, üretim potansiyelini geliştirdi. Zeyland Çocuk Giyim Bebe başvuru şartları ve franchising koşullarına az sonra değineceğiz ancak Şuanda Güneşli de bulunan fabrikasında aylık 150. 000 bebek giysileri üreten firma, iç piyasanın ihtiyaçlarını gidermektedir.

Sektörün lider firma olmasının ana sebeplerinden biride üretim kapasitesinin bir hayli büyük olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca, kurumun Çorlu’da bulunan bir diğer fabrikası da baskı ve boya işlemlerini yürütmektedir. Bu fabrikada ise günlük 12.000 kilogram ürünün boyası atılmakta ve 40.000 metre rotasyon metraj baskısı yapılmaktadır.

Zeyland bebek ürünleri firmasının son yıllarda sektörde çok konuşulması ve müşteri potansiyelini arttırması nedeni ile çözüm ortaklığı tekliflerini de beraberinde getirmiştir. Birçok yatırımcı firmanın bayiliklerine yönelmektedir.

Zeyland Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Zeyland bayilik başvurusu, yapılmadan önce bilinmesi gereken bazı şartlar vardır. Firmanın boya tesisinde pamuk, polyester ve naylon kumaş malzemeleri kullanılmaktadır. Bu malzemelerden ise, çeşitli ürün modelleri üretilmektedir. Özellikle de, metraj baskısın da Pigment, Reaktif, sıvama akar ve dokuma kumaşları, yine firmanın bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Baskı ve boya işlemlerini tamamlayan ürünler, günümüz teknolojisi ile üretilmiş ramöz, fırça, kalender ve Sanför makineler yardımı ile dikilmektedir. Ayrıca satış işlemine başlanmadan önce, tüm ürün grupları kalite kontrollerinden geçmektedir.  Bahsedilen işlemleri, kusursuz ve eksiksiz bir şekilde yapmak için alanında uzman bireyler hizmet vermektir.

Üretim kalitesi bakımından Avrupa standartları seviyesine ulaşan Zeyland, çözüm ortaklarının da büyük kazançlar elde etmesini sağlamaktadır. Bu avantajlı ortaklıktan yararlanmak isteyen bireyler ise, firma tarafından istenilen şartları yerine getirmelidir.  Yapmanız gereken ilk işlem, firma yetkileri ile iletişime geçmek ve bayilik başvurusu ile ilgili bilgi almaktır. Daha önce bebek giyim bayilik veren firmalar listesi yayınlamıştık. İlginizi çekerse mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.

Başvuru Şartları

  • Zeyland firması tarafından verilen bayilikler, Corner uygulaması ve satış noktaları için geçerlidir. Bu iki seçenek dışında, farklı amaçlar doğrultusunda bayilik almak söz konusu değildir.
  • Corner uygulaması ve satış noktaları ile bayilik almak isteyen yatırımcılar,  bulunduğu ilin en popüler mağazalarına sahip olması gerekmektedir. Ayrıca mağazanın yeri ve konumu, yine istenilen şartlara uygun olmalıdır.
  • Zeyland firmasından bayilik almak için yeterli maddi gücün olması ve sermaye sorunun yaşanmaması gerekir.
  • Yine bayilik almak isteyen bireylerin ticari faaliyetlerde bulunmasına engel bir durum olmamalıdır.
  •  Zeylan corner uygulaması bayiliği alabilmek için mağazalarda ayrı bir bölüm oluşturulması gerekir
  • Corner uygulama ve satış noktası bayiliği toptan satış mantığına dayalıdır.

Sizlere konu ile ilgili detaylı bir bilgi verilmesini isterseniz aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Uygun bir durumda size ilgili firmanın iletişim bilgilerini aktarabiliriz.

Söz konusu mağazadan bayilik almak için sosyal sorumluluk bilincine ve çevre koruma koşullarına uygun üretim yapan firmanın en önemli diğer bir diğer şartı ise, iş disiplinidir. Ayrıca geliştirilen arıtma istemleri sayesinde atık maddeler ve sular gaz enerjisi olarak kullanılmaktadır. Yine üretim hizmeti veren fabrikalar, elektrik ihtiyacını kendi karşılamaktadır. Modern yaşam tarzına hakim olan Zeyland, 0-16 yaş arası çocukların sağlığını ön planda tutmaktadır. Bu nedenle üretimde kullandığı boya ve aksesuarlar, garanti belgesi standartlarına uygundur.  Firma, Türkiye başta olmak üzere, farklı ülkelere de ihracat hizmeti vermektedir. Ayrıca iç piyasada yaklaşık olarak 300 çocuk butik mağazası bulunmaktadır.

Bayilik Konumu – Aranan Şartlar

  • Zeylanf bebek giyim firması, şubelerini kendi bünyesinde açmaktadır. Açılan mağazaların bir kısmı kiralık olmakla beraber, başvuru işlemleri tamamlanan bireylerin, yine firmanın istediği kurallara uygun bir yer bulması gerekmektedir.
  • Firma bünyesinde bulunan tüm mağazalar oldukça büyük ve ferah ortamlara sahiptir. Şubelerin ortalama büyüklüğü 500 metrekaredir.
  •  Açılacak olan şubenin ön cephesinin geniş olması, aranılan kriterlerin başında gelmektedir. Ortalama 10 metre genişlik, firma için yeterlidir.
  • Açılacak olan şubenin konumu da oldukça önemsenmektedir. Alışveriş merkezleri başta olmak üzere, kalabalık ortamlar tercih edilmelidir.
Whatsapp'da Paylaş
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir